Product details
Connector:
OEM specifiek
Info:
Voor modellen zonder phone buttons op het stuurwiel
Functies:
Plug & Play
Analoog
Lead:
Klik hieronder op het nummer voor de juiste lead.
Alpine 27.1000-01
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
Zenec 27.1000-12
Digital Dynamics 27.1000-14
Caliber 27.1000-17
Blaupunkt (2019->) 27.1000-23
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)
Informatie fabrikant:
SsangYong Rexton 2007-2012
SsangYong Actyon (CJ) 2006 ->
SsangYong Rodius 2e generatie 2013-2016
SsangYong Korando Sport 2013>
| Automerken | SsangYong |
|---|
| Merk | Model | Jaar |
|---|---|---|
| SsangYong | Actyon | 2006 - 2020 |
| SsangYong | Korando | 2012 - 2020 |
| SsangYong | Rexton | 2007 - 2012 |
| SsangYong | Rodius | 2013 - 2016 |

