S.W.I. SsangYong Actyon 2006-2020/ Korando 2012-2020

Adviesprijs: € 52,95

Artikelnummer: 27.1277-600
EAN: 8715647904186

Product details


Installatiehandleiding

Productvideo

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen zonder phone buttons op het stuurwiel

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Klik hieronder op het nummer voor de juiste lead.

Alpine 27.1000-01
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
Zenec 27.1000-12
Digital Dynamics 27.1000-14
Caliber 27.1000-17
Blaupunkt (2019->) 27.1000-23
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Informatie fabrikant: 
SsangYong Rexton 2007-2012
SsangYong Actyon (CJ) 2006 ->
SsangYong Rodius 2e generatie 2013-2016
SsangYong Korando Sport 2013>


Automerken

SsangYong

Merk Model Jaar
SsangYong Actyon 2006 - 2020
SsangYong Korando 2012 - 2020
SsangYong Rexton 2007 - 2012
SsangYong Rodius 2013 - 2016

Gerelateerde producten

Vraag? Chat via WhatsApp