S.W.I. Land Rover Discovery 2001-2004

Adviesprijs: € 54,95

Artikelnummer: 27.1260-402
EAN: 8715647031172

Product details


Installatiehandleiding

Productvideo

Headunit:
Alpine Symphony High Line

Connector:
ISO

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog

Lead:
Klik hieronder op het nummer voor de juiste lead.

Alpine 27.1000-01
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Panasonic 27.1000-08
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
Zenec 27.1000-12
Digital Dynamics 27.1000-14
Caliber 27.1000-17
Blaupunkt (2019->) 27.1000-23
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)


Automerken

Land Rover

Merk Model Jaar
Land Rover Discovery 2001 - 2004

Gerelateerde producten

Vraag? Chat via WhatsApp